13 Reasons Why izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,233 Görüntülenme

13 Reasons Why izle

13 Reasons Why izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  13 Reasons Why izle, bir Amerikan bulmaca genç 2007 romanın görünümünde web TV düzenlemesi gösterisi 13 Reasons Why Jay Asher ve Netflix için Brian Yorkey tarafından ayarlanmış. Bu düzenleme, ortaokulun bir dalı olan Clay Jensen ve beraberindeki okuyucusu Hannah Baker'ın, okullarında seçkin insanlar tarafından hızlandırılan sönümleme koşullarının ilerlemesinden ötürü sefaletin ardından kendi özel hayatını alan genç bir hanımefendi etrafında dönüyor. Hannah tarafından intihar ince unsurlarından önce kaydedilen kasetlerden oluşan bir kutu.

  Yorkey ve Diana Son, düzenlemede gösterici olarak doldurdular. Başlıca sezon on üç sahneden oluşur. Düzenleme Temmuz Ay Üretimleri, Curb Productions, Anonim İçerik ve Paramount Televizyonu Kicked tarafından oluşturulur. Başlangıçta, Hannah Baker'ın parçası olan Selena Gomez ile Universal Pictures tarafından taburcu edilecek bir film seti olarak düşünüldü, ayarlama 2015'in sonlarında Netflix tarafından bir TV düzenlemesi olarak yakalandı. Gomez resmi bir yapımcı olarak doldu. Ana sezon ve istisnai 13 Neden Neden: Nedenlerin Ötesinde, 31 Mart 2017'de Netflix'te dünya çapında taburcu edildi.

  Başlıca sezonu, drama dizilerinde En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre Ödülü'ne layık görülen, özellikle iki aday olan Dylan Minnette ve Katherine Langford olmak üzere, konuya ilgi duyan ve oyunculuk yapan fahişeler ve kalabalıklardan olumlu denetimler aldı. Duygusal sağlık uzmanları da dahil olmak üzere, bir kısmından tartışmanın, diğer gelişmekte olan içeriğin yanı sıra, intihar ve saldırı gibi konuların gerçekçi bir şekilde tanımlanmasına dair tartışmayı da içine çekmiştir. Mayıs 2017'de, düzenlemenin bir an için yeniden kurulacağı bildirildi, bu da 18 Mayıs 2018'de bir süre boyunca taburcu edildi. 13 Sebepler Neden: Gerekçesizlerin Ötesinde.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status