Beni Adınla Çağır – Call Me by Your Name izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 2,370 Görüntülenme

Beni Adınla Çağır – Call Me by Your Name izle

Beni Adınla Çağır - Call Me by Your Name izle ,Luca Guadagnino'nun yeni filmi, André Aciman'ın beğenisini kazanan romanına dayanan, ilk aşkın şehvetli aşkın bir masalı. İtalya'nın kuzeyinde 1983 yılı yazında ve 17 yaşında eski bir Amerikalı İtalyan olan Elio Perlman (Timothée Chalamet), günlerini ailenin 17. yüzyıldan kalma villasında klasik müzik, okuma ve flört ederek geçiriyor. arkadaşı Marzia (Esther Garrel). Elio, Greko-Roma kültüründe uzmanlaşmış seçkin bir profesör olan babası (Michael Stuhlbarg) ve bir çevirmen olan yüksek kültürlü annesi Annella (Amira Casar) meyvelerle dolu bir ortamda yakın bir ilişki yaşamaktadır. doğal lezzetler. Elio'nun gelişmişliği ve entelektüel armağanları, zaten tam teşekküllü bir yetişkin olduğunu gösteriyor olsa da, özellikle kalpteki meseleler hakkında onun için masum ve biçimlenmemiş olan çok şey vardır. Bir gün, doktorasını sürdüren büyüleyici bir Amerikalı bilim adamı Oliver (Armie Hammer), Elio'nun babasına yardım etmekle görevli yaz stajyeri olarak geliyor. Güneş ışıltılı ortamın arasında Elio ve Oliver, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir yaz boyunca uyanış arzusunun güzelliğini keşfederler.

Detaylar ( spoiler içerebilir.) Beni Adınla Çağır , Luca Guadagnino'nun yönettiği ve André Aciman'ın aynı adlı romanına dayanan James Ivory tarafından yazılmış 2017 yaşına gelmiş bir drama filmidir. Guadagnino'nun tematik Desire üçlemesinin son albümü I Am Love (2009) ve A Bigger Splash (2015). 1983'de Kuzey İtalya'da kurulan Call Your Me Your Name tarafından Call me, 17 yaşındaki İtalya'da yaşayan Elio Perlman (Timothée Chalamet) ile babasının 24 yaşındaki Amerikalı asistanı Oliver (Armie Hammer) arasındaki romantik ilişkiyi anlatıyor. . Film ayrıca Michael Stuhlbarg, Amira Casar, Esther Garrel ve Victoire Du Bois'i canlandırıyor.

Beni Adınla Çağır , 2007'de üreticilere Peter Spears ve Howard Rosenman Aciman'ın romanının ekran haklarını seçtiklerinde geliştirmeye başladılar. Fildişi filmi birlikte yönetecek şekilde ayarlanmıştı, ancak senaryoyu yazıp bunun yerine üretmeyi bıraktı. Bir yer danışmanı olarak gemiye gelen Guadagnino, sonunda yönetmen ve yapımcı oldu. Film birkaç uluslararası şirket tarafından finanse edildi ve ana fotoğrafçılık ağırlıklı olarak Mayıs ve Haziran 2016'da İtalya'nın Crema kentinde gerçekleşti. Görüntü yönetmeni Sayombhu Mukdeeprom filmi 35 mm film üzerinde çekti.

Vizyon Tarihi: 23 Şubat 2018

Yapımı : 2017 - İtalya , Fransa

Tür : Dram , Romantik

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status