Benji Full 2018 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 2,634 Görüntülenme

Benji Full 2018 izle

Benji Full 2018 izle, Klasik bir gün, klasik bir gün, Benji'nin hikayesi bir yetim yavru ve Carter ve Frankie, inatçı sokak köpeği ile bir dostluk grev iki kaprisli New Orleans okul çocukları izler. Tehlike onları ortaya çıkardığında ve başlarının üstündeki soyguncular tarafından kaçırıldıklarında, Benji ve onun yardımcısı yardımcısı kurtarmaya gelir.

Sevimli bir yavrudan çok daha eleştirel kanıtlar var. Brandon Camp’ın “Benji izle” nin açılış anları, bu prensibin geri dönülemez kanıtıdır, çünkü anne köpek ve yavruları kötü niyetli köpek avcıları tarafından çıkarılır. Gölgelerin içinden, küçük bir yavru pupun yüzü ortaya çıkar ve ailesini unutulmaya yüz tuttuğunda kafasını karıştırdı. Başlık kartının gerçekleştiği zaman gözünüzde gözyaşları oluşmaya başlamazsa, bu resmin net bir şekilde hedef kitlesi değilsinizdir.

Bugün Netflix'te piyasaya sürülen “Benji”, yeniden başlatmayı planladığı franchise'ın parmak izlerini takip ediyor. İlk etapta 1974'te dört ayaklı yıldız için bir araç olan ve 70.000 $ 'lık bütçeyle brüt bütçeye giren Joe Camp'in oğlu Ejon ve Betty E. Box'un akılda kalan unvanı için bir Oscar adaylığı alırken, Sevgi Hissedin. ”Oyunculuk cilalı değildi ve senaryo özel bir şey değildi, ama filmde hala eski moda olan bir çekicilik vardı. Frances Bavier (“Andy Griffith Show” da Bee Teyze Arı ”) son ekran görüntüsünü eğlenceli bir filmde çektiğinde, Camp tarafından yaratılan şirin ve küçük kasaba ortamında tamamen evde görünüyordu.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status