Braven Full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 498 Görüntülenme

Braven Full hd izle

Braven Full hd izle, Braven, Lin Oeding'in yönettiği ve Mike Nilon ve Thomas Pa'a Sibbett tarafından yazılan bir 2018 Kanadalı aksiyon gerilim filmi. Filmde Jason Momoa, Joe Braven, Garret Dillahunt, Stephen Lang, Jill Wagner ve Brendan Fletcher olarak rol aldı. Ana fotoğrafçılık, Aralık 2015'in başında Newfoundland, Kanada'da başladı.

Film 2 Şubat 2018'de vizyona girdi.
Tek VİD, Türkçe Dublaj, 1080p Tek OD, Türkçe Dublaj, 1080p

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Şirket sahibi ve aile babası Joe Braven (Jason Momoa), karısı Stephanie (Jill Wagner) ve kızları Charlotte (Sasha Rossof) ile birlikte yaşıyor. Demanstan muzdarip olan Braven'in babası Linden (Stephen Lang), karısı için bir kadını suçladıktan sonra Joe'nun yardımına gelmesi ve Linden için hastaneye yatmasıyla sonuçlanan bir bar oda kavgasına girer. Stephanie'nin önerisi üzerine Joe ve Charlotte, ailenin Linden ile gözlerden uzak dağ kabininde biraz zaman geçiriyorlar.Braven Full hd izle

  Kamyonla taşıma yaparken, Joe'nun meslektaşı, Weston (Brendan Fletcher) adında bir sürücü, uyuşturucu kaçakçısı Hallett (Zahn McClarnon) tarafından Hallett'in suç faaliyetlerine diğer sürücüleri de dahil etmesini istedi, ancak Weston reddetti ve bu değişim sırasında, Weston, kamyonunun kontrolünü kaybederek, tüm günlükleri ve kokaini aracın içinden geçiren bir çarpışmaya neden oluyor. Buradaki kokainleri depolamak için Joe'nun dağ kabinine gitmeye karar verdikten sonra, Weston ve Hallett bir polis devriye arabası tarafından alınır. Hallet, çarpışma haberlerini işverene, uyuşturucu efendisi Kassen'e (Garret Dillahunt) aktarıyor.

  Braven Türkçe izle, Joe, Linden ve Charlotte kabine vardıktan sonra, Charlotte aile arabasında saklanırken, Joe kokainleri keşfeder. Kabin daha sonra Kassen'in paralı askerleri tarafından çevrelenmiş ve Weston aralarında hareket etmeye çalıştığında, Kassen onu öldürür. Kabindeki hücresel sinyallerin eksikliğinden dolayı yardım edilemeyen Joe, ok ve yay ile silahlanmış Joe ve bir silahla Linden, takip eden ayrılık sırasında bazı paralı askerleri öldür.

  Hücresel bir ağa erişmek için daha yüksek bir yere ihtiyaç duyan Joe, orijinal kokain torbasına sahip dört bisikletli bir evden ve bir battaniyenin altına gizlenen Charlotte'dan çıkar. Joe Charlotte'u bırakır ve cep telefonunun uygun bir şekilde alımını aldığında şerife aradığı dağa tırmanmasını söyler. Geri dönerken, Joe Kassen'in erkeklerini daha çok gönderiyor. Kassen çantayı bulur, ama boş. Joe'nun Charlotte'u gönderdiği yeri keşfetmek için Kassen, paralı askerlerden biri olan Ridley'i, onu bulmak için gönderir, ancak Kassen kabine girdiğinde, Linden tarafından iki kez bıçaklanır, sonra geri çekilir ve daha sonra başka bir paralı asker olan Essington tarafından yaralanır.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status