Chilling Romance – Spellbound izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
IMDB Puanı 14,903 Görüntülenme

Chilling Romance – Spellbound izle

Chilling Romance - Spellbound izle konusu ; Yeo-Ri (Son Ye-Jin) genç yaştan itibaren hayalet görür ve bundan dolayı etrafındaki insanlara beklenmedik şeyler meydana gelir. Kadın daha sonra kendini dış dünyadan ayırır. Jo-Goo adlı bir sihirbaz (Lee Min-Ki) ona ulaşmaya çalışıyor.

Jo-Goo bir sokak büyücüsüdür. Bir gün, sokakta büyü yaparken, Jo-Goo seyirci içinde bir kadına dikkat çeker. Şovun ardından onu izliyor. Durmadan önce bir ara sokakta yürüyor sonra önündeki kapı açılıyor. Jo-Goo sonra çok şaşırıyor , Ona yaklaşıyor ve gösterisine katılmak isteyip istemediğini soruyor.


ol ok


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bir yıl sonra, Jo-Goo büyük tiyatrolar yapıyor. Gösteri, izleyicilerin sevmediğin sinir bozucu bir korku temasına sahiptir. Sahnede Jo-Goo, sahneye getirilen bir dolaptan bir hayalet çağırıyor. Yeo-Ri gösteri için hayalet gibi davranıyor. Gösteriden sonra Joo-Go, Yeo-Ri'nin onlara eşlik etmesi koşuluyla tüm personeli pahalı bir yemeğe götürmeyi teklif ediyor. Bütün personel ona bakıyor, fakat Yeo-Ri zaten bir randevusu olduğunu söylüyor. Yeo-Ri Jo-Goo'nun şovuna katıldığından beri onlarla çıkmamalı.

  Senaryo:

  Diğer Adları:

  Spellbound,O-ssak-han yeon-ae

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status