Deadpool 2 Türkçe İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
448 Görüntülenme

Deadpool 2 Türkçe İzle

Deadpool 2 Türkçe İzle, Ölümcül bir sığır saldırısından sağ kurtulduktan sonra, şekilsiz bir kafeterya şefi (Wade Wilson), Mayberry'nin en ateşli barmeni olma hayalini yerine getirirken, aynı zamanda tadı kaybetme duygusuyla da baş etmeyi öğreniyor. Yaşamı ve akı kondüsyonunu yeniden kazanmayı amaçlayan Wade, ninja, yakuza ve bir grup cinsel saldırgan köpekle savaşmalı, aile, arkadaşlık ve lezzet bulmanın önemini keşfetmek için dünyanın dört bir yanına seyahat etmelidir. Dünyanın en iyi sevgilisinin macerasını ve kahveye layık görüldüğü kahve kupaları için yeni bir tat.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Deadpool 2, 20th Century Fox tarafından dağıtılan Marvel Comics karakteri Deadpool'a dayanan yaklaşan bir Amerikan süper kahraman filmi. X-Men film serisinin onbirinci bölümü ve 2016 yapımı Deadpool filminin devamı niteliğinde. Film, David Leitch tarafından Rhett Reese, Paul Wernick ve Ryan Reynolds tarafından yönetilen bir yönetmen tarafından yönetilen ve Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Jack Kesy ve Stefan Kapičić. Deadpool 2'de, Deadpool, kablodan genç bir mutantı korumak için X-Force ekibini kuruyor.

    Deadpool'un devamı için hazırlanan planlar, filmin yayınlanmasından önce başladı ve Şubat 2016'da teyit edildi. Reynolds, Reese, Wernick ve yönetmen Tim Miller'ın orijinal yaratıcı ekibi hızlı bir şekilde ikinci film için geri dönmesine rağmen, Miller projeden ayrıldı Ekim 2016'da Reynolds ile yaratılan yaratıcı farklılıklardan dolayı ve yerini Leitch aldı. Son olarak, Brolin ile birlikte Cast'in rolünü doldurmak için kapsamlı bir döküm araması yapıldı; Beetz'in Domino olarak dökülmesi de kayda değerdi. Çekimler Haziran-Ekim 2017 tarihleri ​​arasında Kanada, British Columbia'da yapıldı. Çekimler sırasında, dublör kadın Joi "SJ" Harris bir motosiklet kazasında öldü.

    Deadpool 2'nin 18 Mayıs 2018'de yayınlanması planlanıyor. Bir devam filmi olan Deadpool 3 geliştiriliyor.

    Diğer Adları:

    Deadpool 2

    Yayın Tarihi:

    2018

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status