Diriliş 1080p Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,373 Görüntülenme

Diriliş 1080p Türkçe izle

Diriliş 1080p Türkçe izle, Alejandro G. Iñárritu'nun yönettiği bir Amerikan yarı-biyografik [5] [6] epik [7] [8] batı filmidir. Mark L. Smith ve Iñárritu'nun senaryosu kısmen Michael Punke'nin aynı isimli romanında yer alan ve 1823'te, Frontierman Hugh Glass'ın deneyimlerini anlatan 2002 romanına dayanıyor. Bu roman, 1915'de The Hugh of Song adlı şiir kitabına dayanıyor. Filmde Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson ve Will Poulter rol aldı.

Geliştirme Ağustos 2001'de yapımcı Akiva Goldsman'ın Punke'nin el yazmasını satın almasıyla başladı. Iñárritu, Ağustos 2011'de ve Nisan 2014'te, diğer projelerden kaynaklanan gecikmelerden sonra imzaladı. Iñárritu, The Revenant'ta çalışmaya başladığını ve DiCaprio'nun başrolü oynayacağını doğruladı. İlk fotoğraf çekimi Ekim 2014'te başladı. Yer ve mürettebat ile ilgili endişeler filmi Mayıs'tan Ağustos 2015'e erteledi.

Gerçek olaylardan esinlenen Diriliş türkçe dublaj izle, insanın destansı bir macera serüvenini ve insan ruhunun olağanüstü gücünü ele geçiren sürükleyici ve içgüdüsel bir sinematik deneyimdir. Bilinmeyen Amerikan vahşi doğuşunun bir keşfinde, efsanevi kaşif Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) bir ayı tarafından acımasızca saldırıya uğruyor ve kendi av ekibinin üyeleri tarafından ölüme terk ediliyor. Hayatta kalmak için bir arayış içinde, Cam hayal edilemez keder ve onun sırrını John Fitzgerald (Tom Hardy) ihanetine dayanır. Dürüst iradenin ve ailesinin sevgisinin rehberliğinde Glass, yaşamak ve kurtuluşu bulmak için acımasız bir arayış içinde bir kısır kışa gitmelidir. THE REVENANT altyazılı izle, ünlü film yapımcısı, Akademi Ödülü sahibi Alejandro G. Iñárritu (Birdman, Babel) tarafından yönetilir ve ortak yazar

1823'te Hugh Glass, Andrew Henry’nin tuzaklarını örgütsüz topraklar aracılığıyla yönlendirir. O ve onun yarısı Pawnee oğlu Hawk avlanırken, şirketin kampı bir Arikara savaş partisinin saldırısına uğradı. Avcıların çoğu Arikara tarafından katledildi, sadece bir kaç kurt kazazede kaçtı. Diriliş filmi Glass tarafından yönlendirilen hayatta kalanlar Fort Kiowa'ya doğru yürürken, aşağı inen yolcuların kendilerini savunmasız hale getireceklerini söyledi. Takıldıktan sonra mürettebat kıyıya yakın kürklerini saklıyor.

Bölgeyi gezerken Cam bozkır ayısı tarafından kötü bir şekilde dövülür ve ölüme yakındır. Başka bir Arikara saldırısından korkan Trapper John Fitzgerald, grubun Mercy'i öldürmesini ve hareket etmesini gerektiğini savunuyor. Henry kabul eder, ancak tetiği çekemez; bunun yerine, Glass ile kalmak için birisi için para sunuyor. Tek gönüllüler Hawk ve genç Jim Bridger olduğunda Fitzgerald, terkedilmiş kürklerden kayıplarını telafi etmek için para için kalmayı kabul eder.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Diriliş 1080p Türkçe izle" filmine ait 7 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status