Forever My Girl Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,728 Görüntülenme

Forever My Girl Türkçe izle

Forever My Girl Türkçe izle,Heidi McLaughlin'in romanına dayanan Bethany Ashton Wolf tarafından yazılan ve yönetilen bir 2018 Amerikan romantik drama filmi. Bundan sekiz yıl önce sunakta kaldığı kızdan kazanmak için yola çıkan bir ülke müzisyeni (Alex Roe) takip ediyor

(Jessica Rothe). Abby Ryder Fortson, Travis Tritt ve John Benjamin Hickey de yıldızı. 19 Ocak 2018'de Amerika Birleşik Devletleri'nde serbest bırakıldı. İzleyici alımı daha olumlu olsa da filmin mütevazi bir gişe başarısı olmasına rağmen, aktörler arasındaki yazı ve kimyayı kınayan eleştirmenlerden olumsuz eleştiriler aldı.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Saint Augustine, Louisiana'da Josie, nişanlısı Liam tarafından sunakta kalıyor. Sekiz yıl sonra, Liam başarılı bir ülke şarkıcısıdır. New Orleans'ta bir konserden bir gün sonra Liam, düğünden sağdıçlarından biri olan Mason'un bir araba kazasında öldüğünü öğrenir. Liam, St. Augustine'e döner ve Mason'un cenaze törenine katılır. Liam sağduyulu davranmaya çalışsa da Josie onu tanıdı. Mason'un gömüldükten sonra Josie, Liam'a yaklaşır ve onu midede yumruklar.Forever My Girl full 1080p izle.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status