Hızlı ve Öfkeli 8 Full 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,241 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 8 Full 2017 izle

Hızlı ve Öfkeli 8 Full 2017 izle, Öfkeli'nin kaderi (alternatif olarak Fast & Furious 8 ve Fast 8 olarak bilinir ve sıklıkla F8 olarak stillenir), F. Gary Gray'in yönettiği ve Chris Morgan tarafından yazılmış 2017 Amerikan aksiyon filmi. Hızlı ve Öfkeli imtiyazlı sekizinci taksittir. Film, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Köprüler, Scott Eastwood, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Kurt Russell ve Charlize Theron'u canlandırıyor. Öfkeli'nin Kaderi Dominic Toretto (Dizel), karısı Letty'yle (Rodriguez) yerleşti. Siberterist Cipher (Theron) onu çalıştırmaya zorladı ve onu kendi takımına çevirerek Dom'u bulmaya zorladı. aşağı Cipher.

Öfkeli'nin kaderi, Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı'ndan (2006) bu yana, franchisedaki ilk taksiyi işaretliyor. Her ikisi de, Kasım ayında Furious 7 (2015) filminin çekimi sırasında tek araç kazasında hayatını kaybeden Paul Walker'ı canlandırmıyor. 30, 2013, ve Jordana Brewster. Script, Walker'ın ölümünün, karakterlerinin her ikisi için hikaye yaylarını (sırasıyla Brian O'Conner ve Mia Toretto) tamamlamayı amaçlamasıyla yedinci taksiye yeniden yazar.

Sekizinci taksit planları ilk kez Mart 2017'de Jimmy Kimmel Live! ve filmin New York'ta kurulacağını açıkladı. Filmin hazırlıkları, Diesel, Morgan ve yapımcı Neal H. Moritz'in yeniden imzalanmasıyla birlikte Furious 7'nin piyasaya sürülmesinden hemen sonra başladı. Aynı ay içinde ilk yayın tarihini belirledikten sonra, Nisan ve Haziran 2015 arasında döküm işlemi gerçekleştirildi. Ekim 2015'te Gray'in filmi önceki taksit yöneten James Wan'ın yerine yönlendirmesi duyuruldu. Baş fotoğrafçılığı Mart 2016'da Mıvatn, Havana, Atlanta, Cleveland ve New York City gibi yerlerde başladı ve dünyanın dört bir yanındaki egzotik bölgelerdeki filme geleneğini sürdürdü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hızlı ve Öfkeli 8 Full 2017 izle

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status