Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,540 Görüntülenme

Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe izle

Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe izle, 1990'ların başlarında Paris'te bir grup eylemci, cesur, istilacı eylemlerde durgun hükümet kurumlarını ve büyük ilaç şirketlerini ele geçirerek HIV / AIDS'e kapılanlar için savaşa gidiyor. Örgüt ACT UP ve çoğu eşcinsel ve HIV-pozitif olan üyeleri, görevlerini gerçek hayat ya da ölüm aciliyetiyle kucaklıyor. Mitingler, protestolar, şiddetli tartışmalar ve coşkulu dans partileri arasında, yeni gelen Nathan, grubun radikal ateşi olan Sean'a aşık oluyor ve onların tutkusu, aktivistlerin bir atılım için savaşmasıyla birlikte ölümlerin gölgesine karşı çıkıyor.

1990'ların başında, ACT UP'in Paris bölümü ile ilişkili bir grup HIV / AIDS eylemcisi, AIDS salgınıyla mücadele etmek için harekete geçme mücadelesi veriyor. Fransız hükümeti, HIV / AIDS hastalarını destekleme niyetini açıklarken, ACT UP, halkı sansürlenmeye karşı suçluyor ve hükümeti sansürleme ve hastalıklara karşı mücadeleyi en aza indiriyor. İlaç şirketi Melton Pharm, HIV deneme sonuçlarını, önümüzdeki yılki önemli bir ilaç konferansında ortaya koyma planlarını açıkladığında, ACT UP, ofislerini sahte kanla işgal ediyor ve deneme sonuçlarını derhal serbest bırakmasını talep ediyor. ACT UP, kamusal protestolarıyla bir miktar ilerleme kaydederken, üyeleri, çatışmacı estetik ve sefalet estetiği ile çatışan gösteri ve ikna hedefleriyle grubun stratejisini şiddetle tartışıyor. YARIŞMAYI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN YAŞAYAN MİSAFİRLERİ Daha önceki yıllardakinden daha etkili bir Gay Pride geçit töreni, “Zombi” atmosferini kışkırtarak AIDS salgını yaratmıştı.120 bpm altyazılı izle.

Film aşamalı olarak ACT UP'in eylemlerinin politik hikayesinden ACT UP üyelerinin kişisel hikayelerine kayıyor. Filmdeki ilerleyen olayları anlatan Jeremie, grubun AIDS pozitif gençliğinin sağlığını hızla bozduğunu görüyor. İsteklerine göre grup ölümünden sonra sokaklarda geçiyor, adını ve yüzünü AIDS kurbanlarının saflarına koyuyor. Bir gey, HIV-negatif yeni gelen, Nathan, tutkulu HIV-pozitif emektar Sean ile aşık olmaya başlar. Nathan ve Sean cinsel ilişkiye girdiler, ama Sean zaten hastalığın ilerleyişine dair işaretler gösteriyor. Nathan, ikisi de cinsel tarihlerini tartıştıkları için Sean'ın umurunda. Sean Nathan'ın hastaneye kaldırılması için evine geldiğinde, Nathan onu euthanize eder ve ACT UP evinde bir uyanır. Sean'ın isteklerine göre, bir sağlık sigortası konferansı istila ederler, külleri konferans katılımcıları ve onların yiyecekleri üzerine serpiştirirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status