Labirent 3 Son İsyan 2018 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 4,205 Görüntülenme

Labirent 3 Son İsyan 2018 izle

Yönetmen:

Maze Runner: The Death Cure 2018 , 3. filmiyle sinema ekraanına geri dönen seride , Thomas çok zor bir şekilde çıkmayı başardıkları labirente tekrar dönmek zorundadır çünkü geride kalan arkadaşlarını kurtarmak istemektedir.Kendisine karşı çıkanlara rağmen labirente girmekte kararlı olan Thomas , yandaşlarıyla birlitke bu zorlu görev de boy göstericek.

Labirent 3 Son İsyan (The Death Cure olarak da bilinir) Wes Ball tarafından yönetilen ve T.S. tarafından yazılan bir 2018 Amerikan distopya bilim kurgu aksiyon filmi. Nowlin, James Dashner tarafından yazılmış The Death Cure adlı romana dayanmaktadır. Maze Runner: The Scorch Trials ve Maze Runner film serilerinde üçüncü ve son taksit filminin devamı niteliğindedir. Filmde Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Dexter Darden, Nathalie Emmanuel, Giancarlo Esposito, Aidan Gillen, Walton Goggins, Ki Hong Lee, Jacob Lofland, Katherine McNamara, Barry Pepper, Will Poulter, Rosa Salazar, ve Patricia Clarkson.

Labirent 3 Son İsyan, başlangıçta 20th Century Fox tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde 17 Şubat 2017'de piyasaya sürülmeye başlandı, ancak stüdyo filmin 26 Ocak 2018'de sinemalarda ve IMAX'te yeniden başlatılmasını sağladı. Çekimler sırasında sürdürdüğü yaralanmalardan kurtulmak için. Film eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ve dünya çapında 279 milyon doları aştı.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • DMCA.com Protection Status