Molly’s Game Full Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,832 Görüntülenme

Molly’s Game Full Türkçe izle

Molly’s Game Full Türkçe izle, Molly Bloom Olimpiyat arzularına, onu zorba babadan zorunlu eğitimin yıllık sonuçla dünya standartlarında kralı kayakçı olduğunu. 2002 Kış Olimpiyatları için eleme müsabakasında, Molly ciddi şekilde yaralandı ve kariyerine son verdi.

Molly, hukuk fakültesine katılma planını takip etmek yerine, bir yıllığına ayrılmaya ve Los Angeles'a taşınmaya karar verir. Bir kez o geldiğinde, bir kulüpte bir şişe hizmet garson olur, o bir dürüst ama başarısız gayrimenkul geliştiricisi olan Dean ile tanışır. Ofis müdürü oldu ve yakında onun yeraltı poker oyunlarını çalıştırmasıyla ilgili. Film yıldızları, yatırım bankacıları ve spor oyuncuları gibi birçok ünlü ve varlıklı birey Dean'in oyununa katılıyor. Molly, sadece ipuçlarıyla büyük miktarlarda para kazanıyor.

Molly başlangıçta poker konuları hakkında bilgilendirilmemiş, ancak hızlı bir şekilde ipuçları almak için oyunculara nasıl hitap edeceğini öğrenir. Özellikle, oyuna yeni oyuncuları çekerek en başarılı oyuncu Oyuncu X'i memnun etmeyi umuyor. Dean, Molly'nin oyunlarını yönetmekte gittikçe bağımsız hale geldiğini gördükten sonra, onu kontrol etmeye çalışır ve sonra onu kovar. Oyun oynadığı yıllar boyunca kişileri kazanmış olan Molly, kendi poker oyunlarını oluşturmaya karar verir. Bir otelde bir çatı katı kiralar ve koşma oyunlarına yardım etmek için bir eleman kiralar. Ayrıca, poker oyunlarıyla ilgili kelimeleri yaymaya çalışmak için kulüplerde ve kumarhanelerde çalışanlarla iletişim kuruyor. Oyuncu X, diğer birçok oyuncuyla birlikte, Dean'in oyunlarını Molly için oynamaya bırakmaya karar verir. Molly, oyuncu X'in oyunlarındaki hisseleri yükseltmek için baskı altındayken daha fazla para kazanıyor. Yetenekli, muhafazakar ve başarılı bir oyuncu olan Harlan Eustice, Molly'nin masasına katılıyor. Bir gece, yanlışlıkla Molly'nin çemberinde kötü şöhrete sahip bir oyuncuyu kaybettikten sonra, Harlan giderek zorlayıcı hale gelir; Daha sonra, Molly, insanların hayatlarını oyunun kendisinden daha fazla mahvetmek isteyen Oyuncu X'in, onu oyunda tutmak için Harlan'a finanse ettiğini öğrenir. Molly etik olmayan eylemleri için ona yalvardıktan sonra, Oyuncu X oyunları için mekanı değiştirmeye karar verir ve diğer oyuncular ona katılır ve Molly'yi bırakır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status