Muhteşem Showman Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 2,546 Görüntülenme

Muhteşem Showman Türkçe izle

Muhteşem Showman Türkçe izle, P.T.'nin hayal gücünden esinlenerek. Barnum, The Greatest Showman, gösteri dünyasının doğumunu kutlayan ve dünya çapında bir sansasyon haline gelen bir gösteri yaratmak için hiçbir şeyden yoksun olan bir vizyon sahibinin anlattığı orijinal bir müzikal.

Detaylı Açıklama ( Spoiler içerir. ) Üst sınıfta ününü ilerletmenin yollarını arayan Barnum, oyun yazarı Phillip Carlyle ile tanışır ve onu girişimine katılmak için ikna eder ("The Other Side"). Carlyle, Afrikalı bir Amerikalı trapez sanatçısı olan Anne Wheeler ile büyülüyor ancak duygularını gizliyor. Carnle, Barnum ve grubunun Queen Victoria'yla tanışma gezisi sırasında Barnum, ünlü bir İsveçli şarkıcı Jenny Lind ile tanışır ve Amerika'da performansını ikna eder ve onun yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Lind'in ilk Amerikan performansı başarılı bir başarı ("Never Enough"). Barnum, aristokratik patronlarla lehte olurken, kendisini orijinal grubundan uzaklaşmaya ve onlarla sosyalleşmeyi reddetmeye başlar. Dejected, yerel tacizcileri ("This Is Me") karşı durmaya karar verdiler.

Carlyle ve Wheeler tiyatroya bir gece beraber katılır, yalnızca Wheeler'ın alçakgönüllülüğüne hakaret eden Carlyle'in anne ve babasına koşarak onu terk etmesine neden olurlar. Carlyle onu kovalıyor ve birlikte olabilmeleri için onu ikna etmeye çalışıyor, ancak ona karşı duyduğu hislere rağmen ("Yıldızları Yeniden Yaz") reddediyor. Barnum, Lind'i bir ABD turunda ağırlarken, Charity kocaları ile birlikte evde kalırken kocasından izole hissediyor ("Tightrope"). Lind, geziye çıkarken Barnum'a aşık olmaya başlar, ancak gelişmelerini reddettiğinde, basın tarafından fotoğraflanan son şovunun sonunda onu ("Never Enough" reprise) "Never Enough" olarak tekrar turlar ve öpücük verir. Barnum, protestocularla topluluk arasındaki kavgaya bağlı olarak sirkini ateşe vermek için eve döner. Anne'yi kaçmaya çalışmaktan kurtarmaya çalışan Carlyle, Barnum'un kaosunun ortasında kurtarıldı ancak şiddetli yanıklar geçirdi. Takımların ve setlerin çoğu yıkılıyor. Lind of Word'ün iptal edilmesi ve Barnum'un kamuya açık samimiyeti New York'a da ulaştı ve konağının tahsil edilmesine neden oldu. Charity Caroline ve Helen'i ailenin evine geri götürdü.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status