Örümcek Adam Yuvaya Dönüş İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 3,215 Görüntülenme

Örümcek Adam Yuvaya Dönüş İzle

Örümcek Adam Eve Dönüş İzle, Columbia Pictures ve Marvel Stüdyoları tarafından ortaklaşa hazırlanan ve Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan Marvel Comics karakteri Spider-Man'e dayanan bir 2017 Amerikan süper kahraman filmi. Bu ikinci Örümcek Adam film yeniden başlatılması ve Marvel Sinematik Evreninde (MCU) on altıncı film. Film, Jon Watts tarafından, Jonathan Goldstein ve John Francis Daley, Watts ve Christopher Ford ve Chris McKenna ve Erik Sommers'in yazım ekiplerinin senaryolarından yönetilmiştir. Tom Holland, Peter Kealey / Spider-Man, Michael Keaton, Jon Favreau, Zendaya, Donald Glover, Tyne Daly, Marisa Tomei ve Robert Downey Jr.'un yanısıra Spider-Man: Homecoming'da Peter Parker, okulun hayatını dengede tutmaya çalışıyor. Akbabaya karşı karşıya iken Örümcek-Adam olmak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Şubat 2015'te, Marvel Studios ve Sony, Spider-Man'in karakter haklarını paylaşmak için bir anlaşmaya vardı. Takip eden Haziran ayında, Hollanda başlık karakteri olarak atıldı ve Watts'ın yönelmesi işe alındı. Bu kısa bir süre Daley ve Goldstein'ın işe alınmasıyla takip edildi. Nisan 2016'da filmin başlığı, Tony Stark / Iron Man'ın MCU rolüyle Downey de dahil olmak üzere, ek oyuncularla birlikte ortaya çıktı. İlk fotoğrafçılık Haziran 2016'da Georgia, Fayette County'deki Pinewood Atlanta Stüdyoları'nda başladı ve Atlanta, Los Angeles ve New York'ta devam etti. Diğer senaryocılar, Ekim 2016'da Berlin'de sona eren filme çekilirken ortaya çıktı. Üretim ekibi, filmi önceki Spider-Man filmlerinden ayırmak için çaba sarf etti.

  Örümcek-Adam: Homecoming 28 Haziran 2017'de Hollywood'da prömiyeri yapıldı ve 7 Temmuz 2017'de Amerika Birleşik Devletleri'nde 3D, IMAX ve IMAX 3D'de yayınlandı. Homecoming, dünya çapında 880 milyon dolara ulaştı ve ikinci en başarılı Spider oldu -Man film ve 2017'nin altıncı en yüksek gişe hasılatı filmi. Hafif tonu öven eleştirmenler ve Parker'ın lise hayatına ve Hollanda ve Keaton'un performanslarına odaklanan eleştirmenler aldı. Bir devam filminin 5 Temmuz 2019'da yayınlanması planlanıyor.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status