Özgürlüğün Elli Tonu Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,454 Görüntülenme

Özgürlüğün Elli Tonu Türkçe izle

(TELİF HAKLARI NEDENİYLE KALDIRILDI.) Özgürlüğün Elli Tonu izle , Geçmişlerinden gelen gölgeli figürleri geride bıraktıklarına inanan yeni evli çiftler Christian ve Ana, ayrılmaz bir bağ kurdu ve lüks yaşamı paylaştı. Ancak Bayan Grey ve Cristianın ilişkileri monoton bir hale dönüştüğünde , daha mutluluğu bile tam yakalayamadan ilişkileri tehlikeye girebilir.
Vizyon Tarihi: 9 Şubat 2018

Detaylı Açıklamalar ( Spoiler içerebilir. ) : Cristian evden uzaktayken Ana, evde kalma isteğini dikkate almaz ve arkadaşı Kate Kavanagh ile bir şeyler içmek için dışarı çıkar. Christian'ın abisi Elliot'la olan Kate, Ana'e, ilişkilerinin fizzling edilebileceğini söylüyor; Elliot, mimar Gia ile yakın çalışıyor ve Kate, ilişkileri konusunda şüpheli. Ana eve döndüğünde, onu kaçırmaya çalışan Jack Hyde ile karşılaşır. Ana'nın güvenlik ekibi onu Ana'ya rehin aldığında tutukladı ve tutuklandı. Christian, Kate'i görmek için gizlice girdiği hakkında bir tartışmadan sonra, Hıristiyan'ı aşırı kontrol ve mülk sahibi olmaktan ötürü berates ediyor ve daha fazla özgürlük istiyor. Kısa süre sonra Christian, Ana ile Aspen'i gezerek Kate, Elliot, Mia ve José'yi getirerek şaşırır.Özgürlüğün Elli Tonu Türkçe izle

Christian ve Ana, erotik cinsel deneyleriyle devam ediyor, ancak Ana, hamile olduğunu duyurduğunda konularda karmaşık hale geliyor. Christian, ilk yıllarını birlikte birlikte planladıklarını söyleyerek rahatsız. Gece sarhoş bir bükücü üzerine gidip gidiyor. Ertesi gün, Ana, Christian'ın eski sevgilisi ve eski BDSM hakimiyeti alan Elena Lincoln ile temas kurduğunu keşfeder.
Henüz içerik eklenmemiş.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status