Rampage | Büyük Yıkım Türkçe izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
IMDB Puanı 1,397 Görüntülenme

Rampage | Büyük Yıkım Türkçe izle

Rampage | Büyük Yıkım Türkçe izle, Brad Peyton'ın yönettiği, Midway Games tarafından aynı adı taşıyan video oyunu serisine dayanan bir 2018 Amerikan bilim kurgu canavarı filmi. Film yıldızı Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Åkerman, Jake Lacy, Joe Manganiello ve Jeffrey Dean Morgan. Bu, canavarların istilasına son vermek için, bir haydut deneyinden sonra büyük boyuttaki korkunç bir yaratığa dönüşen bir albino gorili olan George ile bir araya gelmesi gereken Davis Okoye adında bir primatologun peşinden gider.

İlk fotoğrafçılık Chicago'da Nisan 2017'de başladı. Film, 13 Nisan 2018'de Amerika Birleşik Devletleri'nde 2, Real D 3D ve IMAX formatlarında Warner Bros. Pictures ve New Line Cinema tarafından piyasaya sürüldü. Johnson ve Morgan'ın performansları ve övgüye değer görsel efektlerle eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, ancak eleştirilen kaynak materyalin yazı ve inançsızlığı

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Karınca avcılığı yapan birimin başı olan bir adam olan Primatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), sevilen albino goril arkadaşı George'un, onu dev, agresif ve duygusal açıdan istikrarsız bir hayvana dönüştüren gizemli bir deneysel gazla enfekte olduğunu öğrenir. . Daha da kötüsü yapmak için, Ralph adında gri bir kurt ve Lizzie adında bir Amerikan timsahı da enfekte oldu. Kate Caldwell adında bir genetik mühendisinin yardımıyla George'u kurtarmalı, Ralph ve Lizzie'nin Amerika'nın çoğunu yok etmesini ve hayvanları kim değiştirdiğini bulmalı.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status