Roman J. Israel, Esq. Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 2,466 Görüntülenme

Roman J. Israel, Esq. Türkçe izle

Roman J. Israel, Esq. Türkçe izle, aşırı yüklenmiş Los Angeles ceza mahkemesi sisteminin altta yatan dramatik bir gerilim filmi. Denzel Washington, çalkantılı bir dizi olayın kariyerini tanımlayan aktivizme meydan okurken hayatı ilerlemiş, yönlendirilmiş, idealist bir savunma avukatı olarak rol alır. Colin Farrell, Roma'yı kendi firmasına işleyen hırslı, monied avukat olarak kozlar.

Roman J. Israel (Denzel Washington), Los Angeles'taki küçük bir hukuk bürosu için çalışan bir avukat ve aktivist. İki ortaklı ofisinde İsrail, memo ve özetler hazırlamaktan sorumlu iken, şirketin sahibi ve saygın bir profesör olan William Jackson, İsrail'in mücadele ettiği mahkeme salonlarına odaklanıyor. İsrail yıllarca adalet sistemini değiştireceğine inandığını, bu arada bir aileyi ve adalet için savaşmak için normal bir hayatı kurban edeceğini düşündü. İsrail, kişilerarası becerilere kısa olsa da, adalet anlamında güçlü kişisel inançların yanı sıra olağanüstü bir anıdır.

Jackson bir kalp krizi geçirir ve komaya girer ve İsrail'e kötü davranan bir çok mahkeme heykeline başvurmaya zorlar. Jackson'ın yeğeni, İsrail’in şirketin kırıldığını ve Jackson’ın arka plan planının görev başında George Pierce’ı (Colin Farrell) terk ettiğini gösteriyor. Pierce şirketi kapatmayı planlıyor ama İsrail'e daha büyük bir firmada iş teklif ediyor. İsrail, bu teklifin Pierce'ın sadece açgözlü, kendinden sapkın bir avukat olduğuna inanarak reddediyor. Yeni bir iş ararken İsrail, yerel bir aktivist ağdaki bir iş görüşmesi sırasında Maya (Carmen Ejogo) ile tanışır. İş görüşmesi iyi gitmiyor, ancak Maya ona organize ettiği yaklaşmakta olan bir toplantıda konuşma fırsatı sunuyor.Roman J. Israel, Esq. Dublajlı izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status