Ruhlar Bölgesi 4 Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,251 Görüntülenme

Ruhlar Bölgesi 4 Full izle

Ruhlar Bölgesi 4 Full izle, Parapsychologist Dr. Elise Rainier, kendi ailesinin evinde en korkutucu ve kişisel perileriyle yüz yüze geldi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  1953'te, genç bir Elise Rainier, annesi Audrey, erkek kardeşi Christian ve New Mexico'da babası Gerald ile birlikte yaşıyor. Gerald yakındaki bir hapishanede bir icracı olarak çalışıyor. Elise, Audrey ve endişe verici Gerald'ı ilgilendiren elektrikli sandalyede öldürülen mahkumların hayaletlerini görmeyi iddia ediyor. Christian ve Elise'nin uyumaya geldiği bir gece, Elise Hıristiyanlığı korkutup, yardım istemek için annelerinin verdiği bir düdüğü kullanmasını isteyen odalarına bir hayaletle karşılaştı. Ancak, Hıristiyan'ın onu uçurmadan önce düdük yanlış anlaşıldı. Kargaşa, ebeveynlerinin yatak odasına girmesine neden oluyor ve öfkeli bir Gerald, onu bodrumda kilitlemeden önce Elise'i yener. Bodrumda, bir ses Elise'i açar ve kapıyı açar. Key Face adlı bir iblis kapıda ortaya çıkıyor ve Elise'e sahip. Audrey, sahibi tarafından kontrol edilen bir tel tarafından asılmadan önce ele geçirilen Elise'yi araştırır ve bulur. Elise, Gerald'ın gelmesiyle Elise ve Audrey'in cesedini bulduğunda elinden çıktı.

  Onlarca yıl sonra, eski bir Elise, iki meslektaşı Specs ve Tucker ile müvekkillerini telefonla arayarak paranormal bir araştırmacı olarak çalışıyor. Bir gün, Elise yardım isteyen bir telefon alır. Müşteri, Ted Garza, evine taşınarak paranormal aktivite yaşadığını iddia ediyor. Telefonda iken, Elise'in çocukluk evinde yaşadığını ortaya koyuyor. İlk başta tereddüt ederken, çocukluğundaki yaşantısına ne olduğunu anlatır, sonra işleri doğru yapmak için işi kabul etmeye karar verir.

  New Mexico'dayken Elise eski evinde Garza ile kalıyor. Ona evde, çoğunlukla engellediği ve girmeyi reddettiği eski yatak odasında çok fazla paranormal olay olduğunu söyledi. Elise gece boyunca bir gece görüş kamerasını kullanarak, diğerlerinin ne yaptığını görebilmesi için bir yürüyüş yapar. Eski odasındayken Hıristiyanın kaybettiğini düşündüğü düdükle karşılaştı. Ayrıca babasının eski üniformasına bağlı odasında gizemli seslerin bodrum katına çıkmadan önce bir anahtar seti buluyor. Bir dişi hayalet sadece mürettebat tarafından görülebilir, Elise'e saldırır ve düdüğü çalmadan ve kaybolmadan önce “ona yardım et” diye bağırır. Elise daha sonra, hayaletini gençlik yıllarında daha önce görmüş olduğunu bildirir. Elise çamaşır odasında "hayaleti" fark etmişti ve Gerald soruşturduğunda bunu görmediğini iddia etti. Babası tarafından yeteneklerine karşı giderek öfkelenen bir başka dayaktan korkarak evden kaçar ve Hıristiyanlığı terk eder.

  Ertesi sabah, Elise, Tucker ve Specs, iki kızkardeş, Melissa ve Imogen ile karşılaştıkları bir lokantayı ziyaret ediyor. Christian kısa bir süre sonra girer ve Melissa ve Imogen'in Hristiyan'ın kızları ve Elise'in yeğenleri olduğunu ortaya çıkarır. Hıristiyan hala Elise'de onu Gerald'la terk ettiği için fırlatan ve fırtınalar atıyor. Kardeşi ile olan ilişkisini onarmayı ümit eden Elise, Melissa'yı bir gece önce bulduğu düdüğün fotoğrafını çekti ve Melissa'ya bunu Hıristiyan'a göstermesini söyledi.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status