Sessiz Kahraman Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 2,298 Görüntülenme

Sessiz Kahraman Türkçe izle

Sessiz Kahraman Türkçe izle,Sessiz bir barmen kayıp ortağına ne olduğunu bulmak için şehrin gangsterlerine karşı olur.Berlin, geleceği ancak tanıdık hissetmek için yeterince yakın: Çocuklardaki bir kazadan konuşamayan bu yüksek sesli, çoğunlukla acımasız olan Leo (Alexander Skarsgård) - kayıp kız arkadaşını, hayatının sevgisini, kurtuluşunu aradı. karanlık caddeler, çılgın plazalar ve kentlerin gölge sakinlerinin tümü. Cevap isteyeceği için Leo, kendi başına bir görevde ABD'nin bir çift ordu cerrahı olan Cactus Bill (Paul Rudd) ve Duck (Justin Theroux) ile karışık buluyor. Sinema yapımcısı Duncan Jones'un (Ay, Kaynak Kodu, Warcraft) yarattığı bu samimi bilimkurgu gezisi, sevgi ve insanlığın yankılarının hâlâ dinlemeye değer olduğu garip bir para dünyasını hayal ediyor.

Duncan Jones mükemmel "Ay'ı" için baskı yaparken, onun takibinin ne olacağını zaten bildiğini, ilk filmine "Blade Runner" olarak çıkacak "Sessiz" adlı bir tutku projesi olduğunu söyledi. "Alien" a aitti. Ayrıca, filmin "Ay" ile aynı evrende gerçekleşeceğinden ve yakında yapmayı umduğundan bahsetti. Hollywood'da sıkça olduğu gibi umut ertelendi ve Jones, sessiz "lider" bir adamla iddialı projeye geri dönmeden önce büyük "Kaynak Kodu" ve tekleme "Warcraft" ı yapacaktı. Netflix'te "Sessiz" başlayacak ve şirketin son aylarda bilim kurgu eğlencesinde "Parlak", "Cloverfield Paradoks" ve "Değiştirilmiş Karbon" gibi saldırılarda ilginç bir bölüm var. Maalesef, Jones'un tutkusu ekrana, izleyicileri uzun yıllar önce projeyle ilgili olarak yaşadığı heyecanı hissettirmesi olasıdır.

"Mute" bir kaza ile açılır. Bir Amish çocuğu korkunç derecede yaralı ve ebeveynleri, konuşma yeteneğini kurtarabilecek cerrahiyi reddetti. Anime ilhamlarının karışımı olan "Blade Runner" a benzeyen neredeyse cyberpunk bir geleceğe birkaç on yıl kesin ve Jones, okulda sıkıldıklarında dizüstü bilgisayarlarında büyük ihtimalle karikatürize edilmesini sağlıyor. "Sustur" un tüm estetiği, Berlin'in bu sürümünü ara sıra vurgulanan tuhaf seks robotlarına ve fetişlere dolduran teknoloji araçlarından "genç fantezi" vibe alıyor. Geleceğin bu vizyonu, Ridley Scott'unkinden daha renkli ama belirgin bir şekilde onun en önemli filminin şablonu üzerine inşa edildi.Mute Türkçe Dublaj izle.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status