Shot Caller Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,933 Görüntülenme

Shot Caller Türkçe izle

Shot Caller Türkçe izle, Shot Caller, Ric Roman Waugh tarafından yönetilen ve yazılan bir Amerikan suç gerilim filmi. Film, iyi niyetli bir aile erkeğinin sert bir hapishane gangsterine dönüşmesini, ölümcül bir DUI otomobil kazasında oynadığı rol nedeniyle hapsedildikten sonra California'nın ceza sisteminden sağ kurtuldu. Filmde Nikolaj Coster-Waldau, Omari Hardwick, Bell Gölü, Jon Bernthal, Emory Cohen, Jeffrey Donovan, Evan Jones, Benjamin Bratt ve Holt McCallany yer alıyor.

16 Haziran 2017'de Los Angeles Film Festivali'nde prömiyer yaptı. [2] DirecTV Sinema ile 20 Temmuz 2017'de piyasaya sürüldü ve 18 Ağustos 2017'de Saban Films tarafından teatral bir sunum yapıldı.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jacob Harlon (Nikolaj Coster-Waldau), eşi Katherine ve küçük çocuğu Joshua ile birlikte Pasadena, Kaliforniya'da yaşayan başarılı bir hisse senedi brokeridir. Eşi, iş arkadaşı ve iş arkadaşının karısıyla bir akşam yemeğinden ayrıldıktan bir gece sonra, sarhoşken istemeden kırmızı bir ışık yakar ve arkadaşının ve iş ortağı Tom'un (Max Greenfield) ölümüne yol açan bir kazaya neden olur. Tutuklanarak ve araç güdüsü altında araç sürmekle suçlanan avukatı, davayı kaybetmesi durumunda yedi yıla kadar yapabileceği gerçeğini gerekçe göstererek, mahkemeye dava açmak yerine bir anlaşma yapması yönünde çağrıda bulundu. Harlon, eşinin büyük bir yanılgısına katılıyor ve 16 ay boyunca hizmet etmek zorunda kalacağı 30 ay boyunca Kaliforniya'daki Erkekler Enstitüsü'nde (Chino) hapis cezasına çarptırıldı. Yakında Jacob, hapishane ortamının acımasız gerçekleri tarafından şok edilir ve ilk gecesinde bir çete tecavüzüne şahit olduktan sonra sarsılır.

  İlk kez egzersiz için bahçeye girdikten sonra, yanlışlıkla saldırgan bir şekilde yanıt veren bir Afrikalı-Amerikalı mahk prisonmya çarptı. Harlon adama saldırdı, avukatının “büyük oğlanlarla” evleneceğini söyledi ve eğer test edilirse savaşmak zorunda kalacaktı ya da sonsuz bir tacizle karşı karşıya kalacaktı. Hem Harlon hem de erkek biber püskürtüldü ve gözaltında tutuldu ve Harlon otuz gün boyunca SHU'ya (Güvenli Konut Birimi) atıldı. SHU'dan serbest bırakıldıktan sonra avluya girdikten sonra PEN1 çetesi için bir tüfek olan Av tüfeği (Jon Bernthal) tarafından yaklaşılır ve Chino'daki PEN1 için şişeleri (Jeffrey Donovan) görmeye gelir. Halk Düşmanı No.1 olarak da bilinen PEN1, Aryan Kardeşliği'ne yakın derneklere sahip şiddetli bir beyaz üstünlükçü çetedir. Şişeler, Jacob'un diğer mahkumlara neden saldırdığını ve Harlon'un bunu ırkçı nedenlerle yaptığı varsayımı altında, ona koruma ve çete girişini önermektedir. Ayrıca, korumasının bir bedel olmadığını ve serbest sürüş olmadığını söyleyerek onu uyardı. Harlon, çetenin, eroin kaçakçılığa doğru avlanmasına ve sonunda başka bir erkek kardeşiyle bir cinayete yardım etmeye kadar çeşitli görevleri yerine getirmeye devam ediyor.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status