Süperstar Full hd Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,766 Görüntülenme

Süperstar Full hd Türkçe izle

Süperstar Full hd Türkçe izle, Aamir Han'ın 'Secret Süperstarı' Bollywood'un en çok beklenen filmlerinden biriydi. Dangal'den sonra, Aamir Khan, Secret Superstar'da üretip, aynı zamanda da film izleyeceğini duyurdu ve filmin sosyal sorumlulukların üstünde olduğuna da inanılıyordu. Sonunda, film Diwali'deki ekranlara vurdu ve aslında film, her ortak adamın bağlayabildiği çeşitli diğer faktörlere çarptı. Secret Superstar, rock yıldızı olmak isteyen bir kızla ilgili. Film, bir kızın geçeceği aile meseleleri ve tipik bir baba hakkında konuşuyor


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Süperstar Full , Secret Superstar'ın hikayesi Hindistan'ın Gujarat kentinde bulunan Vadodara (Baroda) kasabasında yer alıyor. 15 yaşında bir Hintli Müslüman kız olan Insia Malik (Zaira Wasim), annesi Nazma (Meher Vij), küçük erkek kardeşi Guddu ve aşırı bir baba olan Farookh (Raj Arjun) ile birlikte yaşıyor. Insia şarkı söylemeye çok tutkulu, ama babası şarkıcı olma rüyasına karşı.

  Farookh iş için şehir dışına gider ve haftada sadece bir kez döner. Insia, bir dizüstü bilgisayar ve bir bedava internet olan bir ödüle sahip bir müzik yarışmasına katılmak istiyor. Annesi, babasının iznini almasını söyler, ama insana, babası ve annesiyle birlikte azarlamakla meşgul olma şansı asla olmaz. Onu tatmin etmek için, Nazma Insia'ya bir dizüstü bilgisayar hediye ediyor. Hediyesi ile memnun olan Insia, tüm zamanını dizüstü bilgisayarda geçiriyor. Kısa bir süre sonra, kullanıcıların YouTube'u şarkılarını kaydetmek ve yayınlamak için bir platform olarak kullandığını keşfetti. Insi kendini bir niqab içinde gizlerken bir şarkı kaydeder, bu yüzden Farookh kimliğini öğrenemez ve videoyu 'Gizli Süperstar' adı altında YouTube'a yükler. Gecede bir duyum haline gelir ve yetenekli ama kaba bir müzik direktörü olan ve bir zamanlar başarılı bir şarkıcı olan Shakti Kumar'ın (Aamir Khan) dikkatini çeker. Shakti Kumar, Insya'nın bir şarkıyı kaydetmek için Mumbai'ye gelmesini istiyor, ancak Şii, Shakti hakkında çok fazla olumsuz yorum duyduğunu reddediyor.

  Bir gün insana, öğretmen öğretmeni kocasının gazetede Gizli Süperstar hakkında bir makale okuduğunu görüyor. Babasının da makaleyi okuyacağından korkarak, evden kaçmak ve gazeteyi saklamak için testten ayrılıyor. İnsani bir ezişe sahip olan Chintan, onu takip eder ve ona sesini tanıyan 'Gizli Süperstar' olduğunu bildiğini söyler. Daha sonra aynı zamanda ona yanıt olarak Insia'yı yüzünde kızarık bir gülümseme ile önermektedir. Onun testini bıraktığı için, Insia çok zayıf işaretler almıştır. Öfkeli Farookh gitarını kırar.

  Farookh bir partiye Nazma almak ve Najma mazeret yapmaya başladığında bir kolye takmasını ister. Nazma'nın dizüstü bilgisayarı satın almak için sattığını fark eden Insia, annesini başka bir odaya çağırıyor, ama babası her ikisine de kulak misafiri oluyor. Öfkeli, Farookh karısını döver ve dizüstü bilgisayarını atmasını ister. Öfkeyle, Insia kendini dizüstü bilgisayardan fırlatır ve annesinin kollarında kırılır. Shakti Kumar'a karşı savaşan ve kazandığı televizyonda ünlü bir avukat gördükten sonra, Insi boşanma konusunda tavsiye almak için ona yaklaşmaya karar verdi. Başka bir seçenek kalmadı, Insia Shakti Kumar'ın önerisini kabul etti ve Chintan'ın yardımıyla okuldan kaçarak Mumbai'ye gitti. Kaçan Chintan, Insia'nın okul duvarından atlamasına yardımcı olurken, dışarı çıktıktan sonra ona çok sevdiğini ve sonra da ayrıldığını açığa çıkarır.

  Mumbai'de, Insia başlangıçta şarkı ve şarkı sözlerinin eşleşmediğini düşündüğü için parti şarkısını söyleyemez. Shakti'ye, şarkının hiç yapılmayan başka bir şarkının remixi gibi hissettirdiğini söyler ve Shakti ona doğru olduğunu söyler. Orijinali yazdığı gibi şarkıyı söylüyor ve Insia, iyi bir şarkıcı olan Shakti'nin gerçekte ne olduğunu anlıyor. Shakti, şarkının bugünkü nesil için çok yavaş olduğunu söylüyor çünkü hepsi hızlı tempolu parti şarkıları istiyorlar. Insi, Shakti'den asıl şarkıyı denemesini ister ve bunu söylediği zaman herkes şaşırır ve hareket eder. Şarkı kaydedildi. Gizli süperstarın şöhreti şarkıyla artar ve en iyi kadın şarkıcı ödülüne aday gösterilir.

  Insia, Shakti'nin kendisi ve avukatla bir toplantı düzenlemesini istiyor. İsteksizce, Shakti bir sonraki hafta bir tarihi düzeltiyor. Insi, avukatla tanışır ve ona imzalar için bazı tavsiyelerde bulunur. Bir zamanlar annesi, Mumbai'ye giderken kimseyi bilgilendirmeden onu kızdırıyor. Aksi takdirde Farookh'dan boşanmayacağını, aksi takdirde maddi desteğe sahip olamayacağını söyler. Annesinin reddedişine kızgın olan Insia bir tantrum atıyor, ancak büyükannesi Farookh'un doğmadan önce onu nasıl öldürmek istediğini ve Nazmanın Insia'yı hayatta tutmak için nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Farookh, kısa bir süre içinde, Suudi Arabistan'da bir insana sahip olduğunu ve Insani'yi rahatlattığını, ancak babasına sadece bir ay dayanabileceğine inandığını açıklıyor. Ancak Farook'un evliliğini Insani'nin evliliğini sabitlediğini söylemesiyle mutluluğu kısa sürüyor. Suudi çocuğu ve bütün ailesini orada alacak. Insia'nın final sınavının biteceği günü terk etmek için Suudi için bilet alıyor. Chintan ve Shakti, Insia'yı kalmaya ikna etmeye çalışırlar, ancak annesinin onu canlı tutma çabalarını öğrenirse, Insia onlara başka seçeneği olmadığını söyler.

  Ülke:

  Diğer Adları:

  Secret Superstar

  Yayın Tarihi:

  2017

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status