The 100 Türkçe Dublajlı izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
10,107 Görüntülenme

The 100 Türkçe Dublajlı izle

The 100 Türkçe Dublajlı izle, 19 Mart 2014'te The CW'de yer alan Amerikan distopik bilimkurgu dramatizasyon TV düzenlemesidir. Jason Rothenberg tarafından oluşturulan bu düzenleme, 2013 yılında Kass Morgan'ın yaptığı bir düzenlemede benzer bir isim olan 2013 görünümünde.

Anlaşma, disiplinli bir topluluğun toplanmasından sonra, özellikle Clarke Griffin (Eliza Taylor), Bellamy Blake (Bob Morley), Octavia Blake (Marie Avgeropoulos), Jasper Jordan (Devon Bostick), Monty Green (Christopher Larkin) gibi bir gençlerin toplanmasından sonra gerçekleşir. ), Raven Reyes (Lindsey Morgan), Finn Collins (Thomas McDonell), John Murphy (Richard Harmon) ve Wells Jaha (Eli Goree). Onlar, dünyanın bir çok atomik sonundan sonra Dünya'ya geri dönmek için bir uzay ortamından "Ark" dan gelen birincil kişilerdir. Diğer baş karakterler arasında Dr. Abby Griffin (Paige Turco), Clarke'ın annesi; Marcus Kane (Henry Ian Cusick), Ark üzerinde bir komite parçası; ve Thelonious Jaha (İşaya Washington), Ark ve Wells'in babası.

Mart 2017'de CW, 24 Nisan 2018'de ilk kez beşinci sezon için düzenlemeyi yeniden kurdu. Mayıs 2018'de düzenleme 6. sezon için yeniden şarj edildi.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    DMCA.com Protection Status