Tomb Raider 2018 Türkçe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1,601 Görüntülenme

Tomb Raider 2018 Türkçe izle

Tomb Raider 2018 Türkçe izle,Lara Croft, neredeyse ergenlik çağındayken ortadan kaybolan, eksantrik bir maceraperestin şiddetten bağımsız kızıdır. 21 yaşından küçük genç bir kadın olan Lara, gerçek bir odaklanma amacı taşımıyor; modaya uygun East London'un kaotik sokaklarında bisiklet kuryesi olarak çalışıyor, ancak kirayı ödemekte zorlanıyor ve kolej kurslarına katılıyor, nadiren okuluna zaman ayırabiliyor.

Kendi yolunu kurmaya kararlı olarak, babasının küresel imparatorluğunun karşmaşasını reddediyor ancak babası öldükten 7 sene sonra bile onun öldüğüne inanamıyor ve ölümünü araştırmaya koyuluyor.Son niyetlerine karşı açıkça başvururken, bildiği her şeyi babasının son bilinen yerini arayarak başlıyor: Japonya kıyılarında bir yerde olabilecek efsanevi bir adada efsanevi bir mezar. Ancak görevi kolay olmayacak; adaya ulaşmanız son derece zordur Birdenbire, bahis oranına karşı ve yalnızca keskin zihniyle, kör inanç ve içten inatçı ruhuyla silahlanmış Lara bilinmeyen kişilere yolculuk ederken sınırlarını aşmaya çalışmak zorunda olan Lara için kazalar daha yüksek olamazdı. Eğer bu tehlikeli maceradan kurtulursa, onun yapımı olabilir, ona mezar raidini kazandırır.

Son isteklerine açıkça karşı çıkacak olan Lara, babasının en son bilinen yerinin aranmasında, bildiği her şeyi bırakıyor: Japonya kıyılarında bir yerde olabilecek efsanevi bir adada büyülü bir mezar. Ama onun görevi kolay olmayacak; Adaya varmak son derece hain olacak. Aniden, Tomb Raider 2018 Türkçe izle ' de Lara için daha yüksek bir değer olamazdı. Bu, sadece keskin zekası, kör inancı ve doğuştan inatçı ruhuyla başa çıkma ve silahsızlanma - bilinmeyene yolculuk ederken kendi sınırlarının ötesine geçmeyi öğrenmelidir. Eğer bu tehlikeli maceradan kurtulursa, onun adı, onun türbesi saldırganının adını kazanması olabilir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Ülke:

  Diğer Adları:

  Tomb Raider

  Yayın Tarihi:

  2018

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status