Transformers 5: Son Şövalye 2017 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 2,486 Görüntülenme

Transformers 5: Son Şövalye 2017 izle

Transformers 5: Son Şövalye izle , İnsanlar ve Transformatörler savaş halindeyken Optimus Prime gitti. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı, geçmişteki sırlara, Dünya'daki Transformatörlerin gizemli geçmişine gömülüyor. Dünyamızı kurtarmak olası bir ittifakın omuzlarına düşüyor: Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; İngiliz Lord (Sir Anthony Hopkins); ve bir Oxford Profesörü (Laura Haddock). Fark yaratmak için çağrıldığında herkesin için bir an geliyor. Transformers: The Last Knight'da avlananlar kahraman olurlar. Kahramanlar kötü adam olurlar. Yalnızca bir dünya hayatta kalır: onların veya bizim.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  MS 484'te Kral Arthur ve şövalyeleri Saxonlara karşı savaştı. Başka yerde Merlin, savaşı kazanmaya yardım etmek için Dünya üzerinde saklanan bir grup Transformatör olan Iacon Şövalyeleri'ne yaklaşıyor. Kendisine bir uzaylı personeli verdiler, Dragonstorm'a dönüşmeden önce, Merlin'e personel için büyük bir kötülük geleceğini söyledi.

  Şu anda, Hong Kong Ayaklanması'ndan bir yıl sonra, [N 1] Optimus Prime, Cybertron'a çarparak topraklarını yıktı ve iddia edilen yaratıcısı Quintessa'yla tanıştı. O, Optimus'u Cybertron'un yok edilmesi için suçluyor ve beyni, Merlin'in personelini kazanmasına yardım etmek için yerkürenin enerjisini geri kazanmak için Dünya'nın enerjisini emebiliyor. Dünya, boynuzları gezegenin her tarafında ortaya çıkan uykuda olan Unicron olarak ortaya çıkıyor.

  Transformers 5: Son Şövalye izle filminde Yeryüzünde, Küba'da olduğu gibi, Transformers Reaction Force (TRF) tarafından, düşmüş Mezarlık Rüzgarı'ndan oluşan bir paramiliter güç tarafından dönüştürülen transformatörler insanlık arasında hoş karşılanmazlar. Autobotların bir müttefiki olan Cade Yeager, uzaktaki çöplüğündeki mültecileri TRF'den saklamanıza yardımcı oluyor. Savaşta parçalanmış Chicago'da Cade, Bumblebee, sokak bilmecisi Izabella ve onun Transformer arkadaşı Sqweeks ve Canopy bir grup çocuğun TRF uçağı kaçmasına yardım ediyor, ancak Canopy öldürüldü. Cade ölmekte olan bir Autobot şövalyesinden mekanik bir tılsım alır ve Izabella ve Sqweeks ile birlikte onun hurdalık geri gitmeden önce TRF ile kısa bir duruş vardır. Hem Megatron hem de Amerikan ordusu tılsımın değerinin ve gücünün farkına varır, isteksizce onu elde etmek için güçleri birleştirir. Göreve yardım etmek için bir grup Decepticon mahkumu serbest bırakıldı.

  Decepticon'lar ve TRF, Cade'nin sığındığı yerdeki TRF'nin Bumblebee'ye diktiği izleyici sayesinde saklandı. Cade, asistanı Jimmy, Izabella ve Sqweeks, Decepticon'lardan ve TRF'den, Autobotların düşmanlarını pusuya düşürdüğü ve Cade, Jimmy ve Izabella'nın bir TRF uçağı birliği ile savaştığı terkedilmiş bir kasabaya kaçıyor. Bir steampunk Transformer olan Cogman, Cade'ye yaklaşır ve onu Birleşik Krallık'a gitmeye davet eder ve Transformers ile bağlantıları olan işvereni Sir Edmund Burton ile görüşür. Burton ayrıca onun ortağı Hot Rod'in Oxford Üniversitesi İngiliz Edebiyatı profesörü olan Viviane Wembley'i malikanesine getirdi.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  DMCA.com Protection Status