Wildling Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
IMDB Puanı 1 Yorum 1,104 Görüntülenme

Wildling Full izle

Yönetmen:

Wildling Full izle, Bel Powley, Brad Dourif, Liv Tyler ve Collin Kelly-Sordelet'in oynadığı Fritz Böhm ve James LeGros, Mike Faist ve Troy Ruptash'ın birlikte oynadığı 2018 dehşet-korku filmi. Senaryo Böhm ve Florian Eder tarafından yazılmıştır.
Olay, travmatik çocukluğunun ardındaki karanlık sırrı ortaya çıkaran çiçek açan bir genç olan Anna'yı takip ediyor. Film, Güneybatı'da Southwest tarafından 10 Mart 2018'de düzenlendi ve olumlu eleştiriler aldı. IFC Films'in IFC Midnight markası altında seçtiği tiyatrolarda ve 13 Nisan 2018'de talep üzerine videoda ABD'de yayınlanması planlanıyor

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Anna (Bel Powley), hayatının çoğunu Wildling denilen çocuk yiyen bir canavarın korkusundan dışarıda tutmasını sağlayan "Baba" (Brad Dourif) olarak adlandırdığı gizemli bir adamın bakımını yaptı. ormanda yaşıyor. Anna 16 yaşındayken Anna'nın yeni hayatına normal bir genç olarak başlamasına yardımcı olan Şerif Ellen Cooper (Liv Tyler) tarafından kurtarıldı. Ama vücudu gelişmeye başladığında, çocukluk çağı kabusları geri dönerek, Anna'yı gerçek doğasının sırrını keşfetmeye götürdü.

    Yorumlar (1)

    DMCA.com Protection Status